"Ezt a könyvet el kell olvasnod." - Jasinda Wilder NYT bestsellerszerző
"Édes és szexi." - Mia Sheridan, New York Times bestsellerszerző
"Ez nemcsak egy könyv volt, ez sokkal több volt, mint amit ez a néhány betű kifejez." - Book Lit Love
"Ez a könyv szívből jövő és letehetetlen. Kihozta belőlem a rajongót, és élveztem minden egyes szót." - Inked in Chapters
Nem vagyok egy egyéjszakás típusú csaj. Különösen nem vagyok az a nő, aki néhány piát legurítva egy koncerten a gyerekkori bálványa, Eli Walsh ágyában köt ki.
Most mégis pontosan ez történt.
Mit csinál egy lány egy részegen elkövetett ballépés után? Menekül.
Magamhoz ragadtam a holmimat, és amilyen gyorsan csak tudtam, elhúztam a csíkot ettől az energikus, ellenállhatatlan és életem legjobb menetét nyújtó szupersztártól. A tündöklő zöld szemének, a kőkemény testének, a pimasz mosolyának nincs helye a világomban. Az én életem így is elég bonyolult.
Valaki ezt elfelejtette neki megemlíteni.
Eli hajthatatlan. Nyomul be a szívembe, fáraszt a zaklatásával, bizonygatja, hogy ő nem olyan, amilyennek képzelem, és ő minden, amire csak szükségem van. És amikor a világom darabokra hullik, ő egyben tartja a szétszóródott részeket. És akkor akarva-akaratlanul, de reménytelenül beleszeretek.
Elhittem, hogy örökké együtt lehetünk. De akkor kellett volna hallgatnom rá, amikor azt mondta, miénk az éjszaka.
Corinne Michaels, New York Times bestsellerszerző legújabb regénye valódi érzelmi utazásra viszi az olvasót.
ISBN: | 9786155929748 |
Készletinfó: | Raktáron |
A film bemutatásával egy időben megjelenő kiadás EL James forgatáson készült fotóival, és az azokhoz..
Amikor két, egymással a végsőkig versengő nővér bekerül egy valóságshowba, az egyikük hasznot húz be..
Mese háborúról, Itáliáról, egy csodaszép fiatal nőről és egy szörnyű tragédiáról.Olaszország 1945:A ..
Egy csók, két férfi és én Azt mondják, az első csókot ki kell érdemelni. Az enyémet egy álarc..
© 2018. Pyrus kiadó